U bevindt zich hier: Home Valmont Webshop Gezichtsverzorging Gevoelige huid

Valmont webshop bij Zwitserse Cosmetica - Valmont, laat u verwennen!

Winkelwagentje

Uw mandje is leeg.

Valmont Gevoelige Huid


Dermatosic 15ml

€76,00 (incl. 19 % btw)
DERMATOSIC is speciaal bestemd voor de onesthetische onregelmatigheden die lijken op ontstekingen. In een paar dagen verzacht deze verzorgende oplossing rode plekken, brengt irritaties en trekkerig gevoel tot rust en verwijdert schilfertjes. De teint wordt egaler, de huid ziet er weer zacht en rustig uit. 
Productdetails...



Dermo Soothing Cream 50ml

€115,00 (incl. 19 % btw)
Deze bijzonder sterk hydraterende crème maakt de huid heerlijk zacht. Hij is zijdezacht en bijzonder teer en bevat hydraterende stoffen die perfect verdragen worden. Door zijn verzachtende en kalmerende vermogen verbetert deze crème de algemene toestand van de huid, voorkomt kleine onregelmatigheden en geeft onmiddelijk een heerlijk gevoel. 
Productdetails...



Priority Cream 50ml

€158,00 (incl. 19 % btw)
Deze romige crème wordt meer dan ooit aanbevolen voor de huid die in tijden met veel zon en warmte snel geïrriteerd raakd. Deze crème bevordert de microcirculatie en gaat rode plekken tegen. 
Productdetails...




  • «« Begin
  • « Vorige
  • 1
  • Volgende »
  • Einde »»
Resultaten 1 - 3 van 3

Onlangs bekeken producten